Nosso Lar Hostel
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel Κουιαμπά βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Εμπορικό Κέντρο Pantanal Shopping σε απόσταση 2 χλμ. Προσθέτοντας μια πινελιά στη διαμονή σας, το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει κήπο, εξοπλισμένο με ηλιόλουστη βεράντα.
ΚέΝτρο βρίσκεται σε απόσταση 18 λεπτών με τα πόδια, ενώ Igreja de Nossa Senhora de Guadalupe απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Τα αξιοθέατα, που βρίσκονται σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από το Nosso Lar, περιλαμβάνουν το Πάρκο Mãe Bonifácia. Κέντρο Χειροτεχνημάτων Casa do Artesao είναι επίσης σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Ο σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario Engenheiro Cassio Veiga de Sa απέχει επίσης 800 μέτρα από το κατάλυμα.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν αίθριο και μπαλκόνι για την άνεση των πελατών. Παρέχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών.
Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Tempero Caseiro, που βρίσκεται μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το Nosso Lar.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Marechal Rondon από το άνετο ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Marechal Rondon βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το άνετο ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel;
Στη διάθεση των πελατών του τo ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel έχει χώρος στάθμευσης δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel;
Στο άνετο ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - ❓
Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε τo ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel;
Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τo ξενοδοχείο Nosso Lar Hostel.